zobrazit podkategorie
Roman Jebavý
- career high 51 ATP Doubles
- člen českého Davis Cup týmu

Sám již od žáků využívám služby Tenisového obchodu. V poslední době zejména možnost testování nových raket na trhu a když jsem v ČR, tak také perfektní vyplétací servis

BLADE V7

Nová řada raket Blade V7 pro rok 2020! Nejpoužívanější rakety od značky Wilson na ATP a WTA okruhu. Nemusíme chodit daleko mezi českými hráči používá např. Jiří Veselý, ve světě pak Milos Raonic, Simona Halep, Karen Kchachanov, Kiki Bertens, Serena Williams, Stefano Tsitsipas a mnoho dalších.

Rakety Blade se vyznačují neuvěřitelnou kontrolou. Mnoho hráčů a hráček používalo rakety až v dospělosti (museli do nich tzv dozrát i díky menší hlavě 98inch). Poslední rok ale firma Wilson připravila lehčí varianty Blade UL a L se 100 inch. hlavou a závodní hráči dnes používají řadu Blade již od útlého mládí. v 7. generaci těchto veleúspěšných raket přišla firma Wilson s několika novinkami. Z raket Clash si nové Blade rakety berou flexibilní rám spolu s technologií FeelFlex vyrobený kombincí materiálů Braided Graphite + Basalt. Nový pocit ze hry se projevuje lepší citlivostí a delším kontaktem míčku se strunami.

Letošní novinka od Wilsonu v podobě modelové řady Clash přinesla revoluci v pružnosti rámu. Nové Blady se zde také inspirovaly. Horizontální flexibilita zajišťující kontrolu se zvýšila o 20%. Vertikální flexibilita generující spin narostla o 12%. Torzní stabilita rámu generující sílu vzrostla o 11,4%. K vylepšení došlo také ve spojení krčku a rukojeti a díky tomu je daleko příjemnější pro hráče s obouručným bekhendem.

Rakety můžete bezplatně otestovat u nás na prodejně. Těšíme se na Vás!

Kompletní nabídku raket Wilson Blade v7 naleznete zde:
BLADE V7 | TENISOVÝ OBCHOD - tenisové rakety, tenisová obuv, tenisové oblečení (tenisovyobchod.cz)

Zde najdete kompletní nabídku tašek Wilson:
Wilson | TENISOVÝ OBCHOD - tenisové rakety, tenisová obuv, tenisové oblečení (tenisovyobchod.cz)

 blade1blade1

blade2

blade7

blade3

blade4

blade8

blade9

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...