Dunlop tenisová raketa CX 200 Tour 16x19

Popis produktu:

Raketa Dunlop CX 200 Tour 16×19 je ideální pro pokročilé hráče, kteří mají velký švih úderu.

Model rakety disponuje perfektním citem a umožňuje hrát agresivní údery s vysokou rotací, které ovládnou hru.  Ideální pro moderní hráče hledající větší sweetspot s umístěním směrem k horní části hlavy rakety, což vede k velké razanci úderu s maximální kontrolou a větším spinem. Konstrukce SONICCORE s materiálem od BASF lze účinně snížit riziko zranění. Rakety řady CX požívá mimo jiné hráč ATP Kevin Anderson či Jamie Murray.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

HMOTNOST (BEZ VÝPLETU): 310 g 

VZOR VÝPLETU: 16x19

VELIKOST HLAVY: 613 cm²  

VYVÁŽENÍ: 310 mm 

DÉLKA: 686 mm  

RÁM: 20,5 mm

TUHOST: 63

 

POUŽITÉ TECHNOLOGIE

Flex Booster = Přesnost a komfort

Umožňuje hráčům vychutnat si nižší tuhost rakety, protože tato vysoce elastická vrstva tlumící vibrace v oblasti krčku odfiltruje všechny negativní vibrace. Díky tomu se tuhost raket CX sníží o 5% – 10%. Méně tuhosti vytváří raketu, u které má hráč měkčí a pružnější pocit, aniž by chyběl výkon CX raket. Dále získáte pohodlí, abyste měli kontrolu nad každým úderem.

Sonic Core a Infinegry BASF = Pro tvrdší a čistší údery

Sonic Core jádro rámu vyrobené z Infinergy tlumí nárazový šok a snižuje vibrace rámu až o 37%, což poskytuje  vynikající cit a pohodlí při  úderu. In fi nergní  pěna vyvinutá firmou BASF,je první světovou E-TPU pěnou  poskytující mnohem lepší odrazové vlastnosti oproti původním materiálům Sonic Core. Zvyšuje odraz až o 46 % oproti standardním materiálům

Power Grid Stringtech = Lepší kontrola, větší razance a rotace
Moderní hráči používají větší spin, zasahují míč směrem k horní části hlavy rakety. PowerGrid StringTech vytváří o 30% větší sweetspot posunutý k horní části hlavy a následně rovnoměrně rozděluje sílu přes celý výplet. Díky tomu získáte lepší kontrolu, razanci a více rotace.

Modern Box Frame 

Hrajte údery s větší razancí, pohodlností a kontrolou díky tenčí přední hraně rámu. To je umožněno větší tuhostí rámu, což zlepšuje sweet spot.  Moderní aerodynamický tvar rámu má ostřejší hrany, dosahuje rychlejší a čistší úder.


6490,- Kč

4090,- s DPH

Cena od 2 kusů:
3880,-


Dostupnost
Vyberte velikost:
L2
kusů: