2x Wilson Clash 100 UL + 1x Bag Wilson Tour 3 Comp Clash

Popis produktu:

AKČNÍ BALÍČEK!

Raketa Wilson Clash 100UL je odlehčenou verzí rakety Clash 100. Je určena pokročilým preferujícím nižší hmotnost rakety (265g). Hráči používající tuto raketu získají pružnost, maximální kontrolu a stabilitu při úderech. 

Wilson k raketě Clash zveřejnil jen krátký příběh proč a jak tento model vznikl. Podle Wilsonu se díky tisícům rozhovorů s profesionálními i amatérskými tenisty a trenéry zaměřili na tři základní požadavky všech hráčů na ideální tenisovou raketu. Těmi požadavky snad každého z nás jsou síla, ovladatelnost a cit. Wilson se detailně zaměřil na každý kousek rakety od držadla až po výplet a hledal nové způsoby, jak vytvořit raketu splňující všechny tři výše uvedené požadavky.

A výsledkem, tedy podle Wilsonu, je právě nový model Wilson Clash, který má být právě neuvěřitelnou kombinací síly, hratelnosti a přesnosti. Každý hráč by tak měl zažít pocit maximální jistoty při všech svých úderech a hru si užít, jak nejlíp dokáže.

Techlologie Free Flex a stable smart  nabízí díky použitému carbonovému materiálu neuvěřitelnou stabilitu rámu a zároven sílu a kontrolu. Technologie StableSmart poskytuje maximální stabilitu a výkon tohoto rámu.

Raketa určená zejména pro nadějné hráče mezi 10 - 14 lety.

Po letech tvrdé práce přichází značka Wilson se zcela novými raketami Wilson Clash  Jedná se revoluční raketu, která je vyvážená do středu. Dále je tato raketa velmi pružná, ale zároveň velmi stabilní s maximální kontrolou. 

váha 265 gr

balance 335 mm

napletení 16x19

délka 686

velikost hlavy 645 cm2

 

Bag k sérii revolučních raketa clash, Perfektně ladí díky barevné kombinaci černá-oranžová

rozměry bagu 76x37x34 cm

2 postranní kapsy, 3 hlavní oddíly až na 15 raket, boty a příslušenství

odnímatelný vnitřní organizer, nastavitelné popruhy, thermo ochrana raket


16000,- Kč

8990,- s DPH


Dostupnost
Vyberte velikost:
L0
kusů: