2x Wilson Blade 98 16x19 V8 + 1x Bag Super Tour 9

Popis produktu:

AKČNÍ BALÍČEK

Zbrusu nová generace modelu rakety Wilson Blade 98 16x19 V8.

Jde nejpoužívanější raketu z řady Blade na ATP a WTA. Raketa vylepšená o nové technologie, nový design a nová váha!! Ideální raketa pro pokročilé a zkušené závodní hráče se spinovým vzorem výpletu. Díky technologii FortyFive raketa nabízí perfektní cit, razanci a přesnost. 

Raketa oslní kombinací flexibility a stability, kterou oceníte při aktivní až agresivní hře jak od základní čáry, tak na síti. Technologie DirectConnect pro zlepšení tuhosti rámu a přidává více citu do držadla. Patent technologie FortyFive° zvyšuje flexibilitu a stabilitu rámu k vytvoření propojenějšího dojmu při kontaktu s míčkem. Dále raketa nabízí karbonovou koncovku držadla DirectConnect pro lepší cit a torzní stabilitu rámu.  Technologie grafitu Braided Graphite v konstrukci rakety snižuje přenos vibrací a zlepšuje cit pro míč. Technologie Parallel Drilling pro více komfortu, zvětšuje sweet spot a zlepšuje celkový cit. Jde o vyvrtávání tzv. průchodek jinak než v pravém úhlu jako tomu bylo doposud, ale ve stejné symetrii a úhlech po celé délce rámu. Mezi další vylepšení patří zejména Top-grip-taper díky kterému je raketa lépe ovladatelná zejména při obouručném backhandu.

Zcela nový design v zeleno-měďené barvě, který v závislosti na natočení vůči světlu mění barvu rakety. 

Technické parametry

Velikost hlavy: 632 cm2

Váha: 305 gr

Napletení: 16x19 (otevřené napletení oproti modelu 18x20 davá více síly)

Balance: 320 mm

Délka: 68,5 cm

+

Zcela nový model tenisového bagu Wilson Blade Super Tour 9 s termo ochranou pro rakety. Bag je ideální pro rakety Blade V8 ve stejném barevném provedení. Jedná se o kompaktní bag, který nabízí 3 komory. Dále bag obsahuje velké 2 kapsy pro příslušenství, 2 malé boční kapsy, poutko pro zavěšení či nastavitelné popruhy.  

 
rozměry: 73,5x33x33 cm

17490,- Kč

13290,- s DPH


Dostupnost
Vyberte velikost:
L2
kusů: