2x Head Graphene 360° Speed MP + 1x Bag DJOKOVIC 12R MONSTERCOMBI

Popis produktu:

AKČNÍ BALÍČEK!

SPEED MP je o něco lehčí než PRO a přináší vlastnosti řady Speed v jednodušeji ovladatelné verzi pro široké spektrum hráčů. Je dodávána s novou technologií Graphene 360+, kombinací optimalizovaného přenosu energie díky Graphene 360 a inovativních spirálovitých vláken pro vylepšenou flexi a čistý pocit nárazu, stejně jako otevřeným vzorem výpletu 16x19 pro lepší rotaci během rychlých výměn. Speed MP je k dispozici v novém designu s asymetrickou kombinací matné a lesklé bílé a lesklé černé. Řadu Speed podporuje Novak Djokovič.

SPEED MP s novou technologií Graphene 360+ je připravena pro hráče, kteří potřebují lepší manévrovatelnost a snadnější ovládání pro jejich rychlou hru mající spád.

 

HMOTNOST (BEZ VÝPLETU):

300 g / 10.6 oz

VZOR VÝPLETU:

16/19

VELIKOST HLAVY:

645 cm² / 100 in²

VELIKOST GRIPU:

1-5

VYVÁŽENÍ:

320 mm / 1 in HL

DÉLKA:

685 mm / 27.0 in

RÁM:

23 mm

 

 

Tento elegantní a vysoce kvalitní bag Djokovic 12R Monstercombi kombinuje styl a všechen prostor, který poskytuje tento špičkový premiový produkt. Dvě hlavní přihrádky, dvě vnější kapsy na příslušenství, stejně tak jako integrovaná odvětrávaná přihrádka na boty, zajistí, že budete mít vaše balení plně pod kontrolou. Tento bag je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, přichází s technologií kontroly klimatu CCT+ v jedné z hlavních přihrádek, která chrání vaše vybavení před extrémními teplotami. Díky výraznému tvaru zaoblených hran a elegantním černým designovým prvkům, tento bag má také podpis a logo Nováka Djokoviče. Díky batohovému přepravnímu systému, můžete ho jednoduše hodit přes rameno nebo nosit na zádech - stejně jako Novak.

OBJEM: 88
ROZMĚRY: 77 x 35 x 45
SLOŽENÍ MATERIÁLU (VNITŘNÍ): 75% POLY / 25% TPE
SLOŽENÍ MATERIÁLU (VNĚJŠÍ): 75% Polyester / 25% PUg
  • Materiál: 75 % Polyester / 25 % PU
  • Batohový přepravní systém
  • 2 hlavní přihrádky po stranách, z toho jedna s CCT+
  • 2 samostatné přihrádky uprostřed - jedna s odvětráváním pro oblečení a boty
  • Dohromady prostor až pro 12 raket
  • 2 vnější kapsy na příslušenství
  • 1 vnitřní kapsa ze síťoviny na doplňky

15500,- Kč

8900,- s DPH


Dostupnost
Vyberte velikost:
L2
kusů: