2x Babolat Pure Drive 2018 + 1x Bag Pure Drive Racketholder x 12

Popis produktu:

AKČNÍ BALÍČEK!

Ikonická tenisová raketa Babolat Pure Drive, jedna z nejpopulárnějších tenisových raket všech dob, prošla sice modernizací, ta byla ale zaměřená především na nový minimalistický design a tenisová raketa Babolat Pure Drive tak i do blízké budoucnosti zůstane jednou z nejvšestranějších tenisových raket, jaké na trhu najdete. Tenisová raketa Babolat Pure Drive nabízí takovou míru výkonu, přesnosti a mobility, která osloví všechny hráče od začátečníků až po profesionály. Raketa má vzor výpletu 16 x 19 s profilem 23 / 26 / 23 mm. Technologie rakety: Cortex Pure Feel / FSI Power / GT / Elliptic Geometry.
Grip Babolat Syntec Pro black
 
Pure Drive - raketa Karolíny Plíškové, Fabia Fogniniho, Garbine Muguruza a Dominiky Cibulkové
 
Parametry
materiál: grafit 
délka: 27 in 
tvrdost: RA 72 
hmotnost: 300 g 
obal v ceně: ne 
vypletená raketa: ne 
vyvážení rakety: 320 mm 
velikost hlavy: 100 in2
 

Bagy se, stejně jako rakety Pure Drive, pyšní fantastickým vzhledem, prvotřídní kvalitou a výkonem. 

Speciálně navržená taška s novými materiály pro větší ochranu tenisových raket uvnitř tašky. Vyztužený rám ochrání Vaše tenisové vybavení před poškozením. Taška má tři hlavní prostorné oddíly. Každý z těchto oddílů pojme až 4 rakety, nebo jiné vybavení. Dvě z těchto kapes májí termo funkci, aby chránily rakety a výplet před teplem. Samostatná odvětrávaná kapsa na použité oblečení a obuv. Zvláštní kapsa na dopňky a kapsa "organizér" na drobnosti jako klíče/telefon.
Pohodlnou přepravu zaručují kvalitně polstrované zádové popruhy - tašku je možné nosit na zádech jako batoh, nebo přes rameno,  popruhy se samy navinou pokud nejsou zrovna používány, čímž usnadní přístup do tašky. Po nasazení na záda se popruhy odvinou na požadovanou délku a tím pádem taška perfektně sedí. Ergonomický středový úchop pro snadné a rychlé přenesení v ruce.

Rozměry: 75 x 48 x 35 cm


14000,- Kč

9990,- s DPH


Dostupnost
Vyberte velikost:
L2
kusů: