Babolat Pure Aero VS Tour

Popis produktu:

Tenisová raketa Babolat Pure Aero VS Tour je nový přírůstek do řady Pure Aero.

Jedná se o těžší raketu (320 g) s menší hlavou (630 cm2).

Silová, ale náročná raketa určena pro závodní hráče.

Řada Pure Aero představuje výrazné zlepšení oproti předchozí řadě Aero: nový aerodynamický rám zrychluje pohyb hlavy rakety a tím i rychlost míče.

Rám s technologií AeroModular2 byl vyvinut ve spolupráci s experty na aerodynamiku z Ace Engeneering a testován byl i ve větrném tunelu.

Za pomoci nového rámu, integrování systému Woofer a tlumícího prvku Cortex dovnitř rámu rakety má Pure Aero o 11% lepší aerodynamiku a o 11% větší rychlost míče (při servisu).

Díky novému rámu je snadnější zahrát údery se spinem, aniž by hráč přicházel o sílu v úderu. Vylepšená je výrazně také ovladatelnost rakety. Použití hybridního materiálu skládajícího se z Grafitu a Tungstenu znamená zvýšenou kontrolu a více pevného pocitu.

Excelentní spin pak poskytuje technologie FSI Spin - užší způsob vyplétání v oblasti sweetspotu, více otevřený způsob vyplétání a podlouhlý tvar průchodek na 6 a 12 hodinách umožňují lepší pohyb strun a tím pádem generují maximální spin.

Zároveň technologie FSI v kombinaci s nejefektivnějším systémem na spojování rámů a strun Woofer, který je umístěn uvnitř rámu v prostřední části, prodlužuje kontakt míče s výpletem a hráč má větší kontrolu úderu.

Vlastnosti:

  • Hmotnost: 320g
  • Délka: 685 mm
  • Velikost hlavy: 630cm2
  • Vzor výpletu: 16x20

6730,- Kč

4999,- s DPH

Cena od 2 kusů:
4700,-


Dostupnost
Vyberte velikost:
L4
kusů: