Joma pánské tenisové boty T. Pro Roland Clay

Popis produktu:

T. Pro Roland je závodní bota která poskytuje skvělé odpružení a zároveň po stranách i výbornou ventilaci.

VTS ventilační systém zajistí skvělé proudění vzduchu a udržování konstantní teploty kolem chodidla. Všechny materiály jsou zároveň lehké a odolné. Se systémem 360, který zlepšuje spojení mezi podešví a vnějším povrchem, což usnadňuje přirozené rozložení hmotnosti v běhu.

Joma Sportech technologie vstřikované pryže, vytváří pohodlnější strukturu s větší flexibilitou .

EVA + tepelně tvarovaná stélka, která se přizpůsobuje tvaru chodidla a přispívá k odpružení boty absorbováním nárazu každého kroku.

Mezipodešev se skládá ze tří kusů, jednoho měkkého fylonu, který pokrývá celou základnu podešve a poskytuje odpružení. Druhý, tvrdší kus fylonu, který sahá až k prstům aby se zajistila stabilita při bočních pohybech a třetí kus z PVC, který je umístěn ve střední části a dáva vetší tuhost podrážce v okamžku šlapání. Systém boční ochrany , který posiluje odolnost a trvanlivost. Zahrnuje systém STABILIS Což je část tPU umístěná v nejužší části podešve, aby  nedocházelo k nepřiměřeným zatáčkám mezi přední a zdní částí chodidla, čímž poskytuje větší stabilitu a udržuje silný krok během bočních phybů. Podešev je vyrobena z gumy a obsahuje systém DURABILITY, který zajistí pevnost a lepší odpružení pro chodidlo.


2990,- Kč

1990,- s DPH


Dostupnost
Vyberte velikost:
41
kusů: