Joma pánské tenisové boty T. ACE Pro clay

Popis produktu:

Nejlepší bota od značky Joma

zahrnuje také vstřikovaný gumový systém JOMA SPORTECH, který zabraňuje praskání švů a jiným pevným materiálům, čímž vytváří pohodlnější strukturu, větší flexibilitu a lepší přilnutí k chodidlu. Vyztužení kotníku se systémem FIX COUNTER pro větší přilnavost, ochranu a pohodlí díky ergonomickému tvaru.
Předtvarovaná, přirozená stélka EVA + se přizpůsobuje tvaru chodidla a přispívá k odpružení tím, že absorbuje otřesy chodidla. Stélka je ke svršku spojena technologií GLOVE SYSTEM, přičemž oba kusy jsou sešity k sobě rovně, bez výrazných švů, které zachovávají zaoblené obrysy chodidla.
Mezipodešev se skládá ze dvou kusů, horní je vyrobena z fylonu pro stabilizaci designu. Druhý je vyroben s novým jediným REBOUNDem, který poskytuje odskok nezbytný pro zvýšení běhu a usnadnění práce sportovce.  Zadní část navíc obsahuje vnější výztuhu, aby nedocházelo k odírání paty.
Podešev je odolná guma odolná proti oděru, odolná proti otěru, jejímž cílem je prodloužit životnost obuvi. Kromě toho používá systém ROTATION k lepší stabilita chodidla v botě a technologii THEBOUND, která poskytuje potřebný odraz k posílení běh a usnadnění práce sportovce - revoluční materiál, který snižuje váhu podešve smícháním nových materiálů.


3590,- Kč

2590,- s DPH


Dostupnost
Vyberte velikost:
44
kusů: