DOPORUČENÍ V DOBĚ KARANTÉNY

Všichni jsme postiženi v tomto období nastavenou karánténou a bojem proti COVID 19, někdo více a někdo méně.

Připravili jsme zejména, pro ty, kteří jsou omezení více a nemohou chodit do práce popřípadě tráví čas s dětmi pár tipů, jak to celé ve zdraví a s co možná nejoptimističtějším myšlením přežít.

1/ Dodržujte veškerá nařízení, nošení roušek, hygienická a další opatření. Pomáháte sobě ale i ostatním a čím více nyní zabereme, tím dříve z toho budeme společně venku. Žijte zdravě a doplňujte vitamíny

2/ Využijte možnosti jít se projít, lehce si zasportovat v parcích, v lesích, zacvičit si doma. Sami odborníci to doporučují. Nicméně nepřehánějte to, času na to dát si pořádně do těla bude ještě dost a nic Vám neuteče

3/ Snažte se v rámci možností fungovat co možná nejvíce normálně. Nenechte se vtáhnout do celodenního sledování každé zprávy v TV nebo na webu!!

4/ Vraťte se k tomu, na co  jste léta neměli čas. Určitě v šupliku najdete knížku, kterou jste neměli čas si poslední rok přečíst, udělejte si pořádek ve věcech, které jste z časového omezení odkládali, zdokonalujte se ve výuce jazyků. Každý má něco, co ho obohacuje a neměl na to dříve čas.

5/ Myslete na děti - Jsou to právě děti, které jsou situací nejvíce zasazeny a musí trávit čas doma. Berte je co možná nejvíce na vzduch. Užívejte domácí rodinné souboje ve společenských hrách, sláva vítězům a čest poraženým.

6/  Pár tipů pro tenisty  - na sociálních sítích najdete obrovské množství různých výzev a cvičení. Jako pro sportovce, pro Vás nebude problém,  stanovit si denní režim a najít si pravidelný čas na jejich plnění. Zde jen několik příkladů: moje děti sledují výzvy a cvičení, které pro ně připravil mateřský tenisový klub LTK Liberec, který pravidelně doplňuje cvičení nejen fyzické ale také regenerační, zajímavě zapojuje své trenéry, tím cvičení není anonymní. Zde adresa odkazu http://www.ltkliberec.cz/domaci-cviceni-pro-mladez-ltk/ nebo co se týká instagramu tak doporučuji Functionaltennis.

 

A na závěr bych Vás chtěl poprosit, chovejte se ohleduplně nejen ke svým známým, příbuzným ale ke všem lidem ve Vašem okolí a to nejdůležitější na závěr:

MYSLETE POZITIVNĚ BUDE LÍP !!!

 

 

 

DOPRAVA ZDARMA

nad 4000Kč

TESTOVACÍ SERVIS

až 50 raket

25 LET NA TRHU

Poradíme Vám

PROFI SHOP

Federer, Nadal...